Relaxace

Člověk, jenž ovládá relaxaci, mívá pevnější duševní i tělesné zdraví, lepší pracovní výkonnost, lépe se soustředí, méně unaví, a bývá v životě spokojenější.

Rezervace

Affetto Solarium

Dopřejte si čas a pravidelně navštěvujte luxusní solária s vysokým opalovacím výkonem. Vaše tělo Vám především v zimních měsících poděkuje. Při opalování totiž doplníte vitamin D. Zároveň zregenerujete pokožku a prohřejete svaly. Tím získáte energii pro každý další den a budete zároveň krásně vypadat.
Naše solária jsou konstruována tak, aby UV lampy obklopovaly celé tělo v téměř ideální, rovnoměrné vzdálenosti, mají klimatizaci a funkci aqua fresh pro odstranění zápachu z UV lamp.

Odkazy

facebook instagram

Affetto Sauna

Prohřátí v sauně nad normální tělesnou teplotu je nejen příjemný odpočinek. Zatímco se vyhříváte, tak se Váš organismus regeneruje a celý proces se změnou teplot má příznivý vliv na Vaše zdraví. Potit se doma pod duchnou - to už je pozdě. Sauna má totiž především preventivní účinek, protože se Vaše tělo při saunování detoxikuje a ničí se v něm zároveň choroboplodné bakterie a viry, čímž si tak zvyšujete jeho odolnost proti virózám a nachlazení. A nejen to. Víte, že saunování působí příznivě také na nervovou soustavu, tlumí migrénu a nervozitu, tísnivé pocity či nespavost? Přijďte a vyzkoušejte jeho blahodárné účinky!

Nabízíme Vám relaxaci ve finské sauně. Naše sauna je koncipována jako diskrétní, soukromá sauna pro 2 až 4 klienty. Pronajmete si prostor ve kterém je šatna, sprcha, vlastní saunová kabina, ochlazovací káď a odpočívárna. V tomto přátelském prostředí uvolníte unavené svaly, zklidníte stresovaný mozek, protože tělo do krve začne vyplavovat např. endorfiny.

Image

150,-/lekce

+ BONUS

Vstupní diagnostika těla ZDARMA
(v ceně 250 Kč).

Rezervace NUTNÁ

723 588 939
608 366 434

Trénink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80% tuky a pouhých 20% tvoří tuky.

  • rychlé a cílené spalování tuků
  • odstranění celulitidy
  • redukce hmotnosti
  • zlepšení fyzické kondice
  • odstranění toxinů a škodlivých látek z těla
  • aktivace lymfatického systému a krevního oběhu
  • zpevnění pokožky
  • časová nenáročnost
© 2018 ARENA 68

Search